img
Preprava do zahraničia
Preprava do zahraničia
Rýchle, pohodlné a všestranné medzinárodné exportné doručovacie služby špecifické pre daný deň - umožňujú vám využiť náš globálny dosah a bezkonkurenčnú znalosť miestnych colných orgánov.
Výhody prepravy
Či už prepravujete malé zásielky alebo veľký náklad, v prípade častých prepráv vám ponúkame množstvo výhod, vďaka ktorým vie byť vaša preprava efektívnejšia.
img
Doručenie do 24 h
Či už ste na druhom konci mesta, alebo v zahraničí, či treba prepraviť naliehavý dokument alebo časovo kritické exportné a importné zásielky, DHL Same Day ponúka vlastné prepravné riešenia navrhnuté tak, aby vyhovovali všetkým Vašim potrebám. Každý návrh je šitý na mieru danej situácie. DHL Same Day je zárukou kvality a istoty v prepravných službách, ktorá sa riadi heslom: Zajtra je príliš neskoro...
img
Doručenie v určitý čas
"Náš najpopulárnejší produkt DHL Express Worldwide ponúka doručenie do konca pracovného dňa po celom svete pre kusy do 70 kg a zásielky do 1 000 kg. Doručujeme spoľahlivo a rýchlo do globálných destinácií v rámci jednej integrovanej siete ako ktorákoľvek iná spoločnosť expresného doručovania. "
img
preprava do určitého dňa
"DHL Economy Select je ideálnou voľbou pre menej naliehavé zásielky s doručením z domu do domu po celej Európe v rámci stanoveného počtu pracovných dní."
Doručenie do 24 h
Služba DHL SAME DAY ponúka najrýchlejšie cestné a letecké prepravné riešenia od dverí k dverám. Sme pripravení prevziať Vaše kritické importné a exportné zásielky 24 hodín denne, 7 dní v týždni a osobne ich sprevádzať až na miesto ich určenia vozidlom alebo lietadlom vyčleneným len na tento účel.
Kalkulácia ceny
img
DHL Jetline
Špeciálna letecká preprava s priamym doručením v najkratšom možnom čase.Špeciálna služba najbližším leteckým spojením a doručením „od dverí k dverám“ do akéhokoľvek miesta určenia s cieľom doručenia v čo najkratšom čase.
DHL Sprintline
DHL SameDay Sprintline je expresné doručenie po ceste pre zásielky prakticky akýchkoľvek veľkosti alebo hmotnosti. Špecializované tímy budú koordinovať špecializované vyzdvihnutie, prepravu a doručenie a sledovanie vašej zásielky. Každý pohyb je prispôsobený vašim požiadavkám a proaktívne monitorované od pôvodu po miesto určenia
V určitý čas
Spoločnosť DHL poskytuje služby s doručením v stanovený čas, ktoré vám umožnia vyvážať a dovážať tovary prakticky odkiaľkoľvek a kamkoľvek na svete do vopred stanoveného termínu, alebo do konca pracovnej doby nasledujúceho dňa. Spolupráca s najväčšou globálnou sieťou na svete vám zabezpečí rýchle doručenie s možnosťou sledovania celej trasy zásielky až po jej preclenie.
Kalkulácia ceny
img
EXPRESS ENVELOPE
Naša služby EXPRESS ENVELOPE predstavuje donáškové doručenie dokumentov s ľahkou hmotnosťou ku koncu nasledujúceho, možného pracovného dňa.
EXPRESS 9:00 (10:30 do USA)
Naša prémiová, časovo ohraničená služba ponúka doručenie pred 9:00 hod. (10:30 hod do USA) prostredníctvom siete, ktorá zaručuje, že vaša zásielka bude doručená buď na ďalší alebo na druhý pracovný deň.
EXPRESS 12:00
So službou EXPRESS 12:00 vám budú vaše zásielky doručené do 12:00 hod. v nasledujúci možný pracovný deň. V rámci služby EXPRESS 12:00 ponúkame záruku vrátenia peňazí a doručovanie ťažších kusov do hmotnosti 70 kg alebo 1 000 kg na jednu zásielku.
EXPRESS WORLDWIDE
Náš najobľúbenejší produkt EXPRESS WORLDWIDE ponúka doručovanie ku koncu dňa kdekoľvek na svete pre kusy s hmotnosťou do 70 kg a zásielky s hmotnosťou do 1 000 kg
Určitý deň
Pre medzinárodnú prepravu od dverí k dverám s doručením do určitého dňa pre časovo menej náročné a ťažšie zásielky si vyberte nákladovo efektívnu službu typu DHL Day Definite. Získate tak spoľahlivosť expresného doručenia v určitý pracovný deň, s možnosťou sledovania zásielok s cenovo výhodnou cestnou prepravou.
Kalkulácia ceny
img
DHL Economy Select
Systematické doručenie od dverí k dverám jedno alebo viackusových zásielok pre časovo menej náročné a ťažšie zásielky. Dodanie zásielky je definované v určitom dni od jej vyzdvihnutia. Získate tak spoľahlivosť expresného doručenia v určitý pracovný deň, s možnosťou sledovania zásielok s cenovo výhodnou cestnou prepravou.
Kontakt
Máte otázky? Kontaktujte nás.
Náš zákaznícky servis vás bude kontaktovať v čo najkratšom čase.