img
Aplikácia
Aplikácia DHL
Express
VYBERTE SI NOVÝ ČAS DORUČENIA

Ak pre prídeme pre zásielku v nevhodnom čase, alebo ak ste zmeškali nášho vodiča DHL a našli ste na rohožke žltú kartu, vyberte si, kde a kedy chcete aby bol balík doručený. Môžete si tak byť istí, že balík dostanete čo najrýchlejšie.

img
ZMENA DORUČENIA ZÁSIELKY

Ak vám plánovaný čas doručenia nevyhovuje alebo ak si chcete balík vyzdvihnúť na DHL ServicePoint, použite aplikáciu My DHL na jednoduchú zmenu času a miesta doručenia. Môžete to urobiť od prvého dňa pred plánovaným doručením.

img
ZMEŠKALI STE DORUČENIE ZÁSIELKY OD DHL?

Ak ste neboli doma, náš vodič vám nechá žltú kartu. Túto kartu alebo e-mail od DHL môžete použiť na dohodnutie nového termínu doručenia. S aplikáciou My DHL si môžete jednoducho vybrať DHL ServicePoint, nechať si doručiť balík k susedom, do domu alebo si dohodnúť iné doručenie domov.

img
PRESKÚMAJTE NAŠE MOŽNOSTI DORUČENIA

Ak chcete balík vyzdvihnúť na inom DHL ServicePointe alebo chcete, aby sme vám doručili ďalšie zásielky domov, dajte nám vedieť pomocou aplikácie My DHL. Nižšie môžete preskúmať možnosti doručenia.

img
img
Aplikácia DHL Express
STIAHNUŤ APLIKÁCIU MY DHL
Oficiálna aplikácia My DHL je dostupná v App Store pre iOS (iOS 13 a novší) a v Google Play Store pre Android (Android 8 a novší).
Kontakt
Máte otázky? Kontaktujte nás.
Náš zákaznícky servis vás bude kontaktovať v čo najkratšom čase.